14 квіт. 2012

Відбувся загальноміський суботник на власній території дошкільного навчального закладу №31

7 квіт. 2012

2 квіт. 2012

Атестація педагогічних працівників відбулась у ЗОШ №10

Педагогічні працівники комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла -садок)№31 Харківської міської ради - 02.04.2012 року -були атестовані комісією управління освіти адміністрації Червонозаводського району Харківської міської ради: Пікалова О.В. - вихователь атестувалась на встановлення кваліфікаційної категорії "Спеціаліст І категорії", Шокурова Т.М. - вихователь атестувалась на встановлення "Спеціаліст"вищого розряду. Вітаємо !
30 бер. 2012

Відбувся загальноміський суботник на власній території дошкільного закладу, приймало участь 10 працівників.
13 бер. 2012

виставка - ярмарку дитячих робіт тема "Усі на світі один одному потрібні"

виставка - ярмарку пройшла в 3 етапи: І -й - в групі; ІІ - й- проаналізовані найкращі роботи в дошкільному навчальному закладі; ІІІ- й - заохочення дітей,роботи яких - 1 місце; 2 - місце; 3-місце;
5 бер. 2012

Свято - 8 Березня

Святкові ранки присвячені жіночому святу - 8 Березня відбулись у групах №1,№3,№4.
2 бер. 2012

Тематичний ранок - "Свято мам - 8 Березня"

У групах № 6, № 5, №2 - відбулось свято мам - 8 Березня.
22 лют. 2012

Запрошення на свято "Масляна" до школи №66

Святкування Масляної - нарадне свято, свято народу України.Останній тиждень перед Великим (Великоднім) постом називають Масляною.Масляна розпочинає весняний цикл традиційних свят українців.
17 лют. 2012

Семінар - практикум "Використання ІКТ в освітньо - виховному процесі"

Мета: Надати педагогічним працівникам закладу дієву допомогу щодо володіння інформаційною комп'ютерною технологією.
2 лют. 2012

Загальні батьківські збори

Були проведені батьківські збори з участю начальника управління освіти адміністрації Червонозаводського району Нижник О.С.