Свято - 8 Березня

5 бер. 2012
Святкові ранки присвячені жіночому святу - 8 Березня відбулись у групах №1,№3,№4.

Весело, талановито і грайливо зустрічали весну вихованці. Організували й провели з дітками цікавий захід до Дня 8 Березня вихователька Червякова Н.О., музичний керівник Філатова І.В. Найкращими, найніжнішими та наймілішими жінками для дітей є їх м ами, бабусі, вихователі, тому для них жіночий день - це свято приурочене саме цим жінкам. У дитячому садочку панувала радісна й весняна атмосфера. Приємним дарунком свята стали мелодійні наспіви вихованців. Вихованці одягнені у відповідні костюми, які підготували їх батьки, красномовно декламували вірші, весело співали пісень, артистично виконували інсценівку та майстерно танцювали. Свято 8 Березня у дитячому садку вдалось на славу й принесло у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло. Батьки залишились задоволені побаченим і щиро вдячні організаторам за чудове свято та шлють найкращі побажання в подальшій творчій роботі з дітьми.