Поліщук А.С.

Індивідуальний план роботи на квітень

Індивідуальний план роботи на березень

Індивідуальний план роботи на лютий

Індивідуальний план роботи на січень

Індивідуальний план роботи на грудень

Індивідуальний план роботи на листопад

Індивідуальний план роботи на жовтень

Індивідуальний план роботи на вересень

РОЗШУКУЄТЬСЯ БЕЗПЕЧНА ІГРАШКА: НА ЯКІ НАПИСИ ЗВЕРНУТИ УВАГУ

НЕ ПРИЗНАЧЕНО ДЛЯ ДІТЕЙ ВІКОМ ДО 3 РОКІВ

Іграшки, які можуть бути небезпечними для дітей віком до 36 місяців, мають містити попередження «Не призначено для дітей віком до 3 років» чи «Не призначено для дітей віком до 36 місяців» або відповідне зображення. Поряд із попередженням та в інструкціях з експлуатації має бути лаконічна позначка про конкретну небезпеку.

ЛИШЕ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ В ДОМАШНІХ УМОВАХ

Іграшки для стимулювання активності мають містити попередження «Лише для використання в домашніх умовах».

·                     Іграшка для стимулювання активності – іграшка, несуча конструкція якої залишається нерухомою, доки дитина лазить, стрибає, гойдається, повзає, тощо.

До таких іграшок потрібна інструкція, в якій вказано на необхідність перевірок та технічного обслуговування основних частин — підвісок, кріплень, стопорів тощо. Перевіряти та за необхідності лагодити іграшку слід регулярно.

В інструкції також має бути інформація про правильний монтаж такої іграшки, ті частини, які можуть становити небезпеку у разі неправильного монтажу та конкретна інформація про поверхню, на яку встановлюють таку іграшку.

ВИКОРИСТОВУВАТИ ПІД БЕЗПОСЕРЕДНІМ НАГЛЯДОМ ДОРОСЛОГО

На функціональних іграшках мають стояти попередження «Використовувати під безпосереднім наглядом дорослої особи».

·                     Функціональна іграшка – іграшка, яку діти використовують у той же спосіб, що і виріб, прилад або установку, призначені для використання дорослими, і яка може бути зменшеною моделлю такого виробу, приладу або установки.

В інструкції мають бути попередження, що порушення рекомендацій стосовно використання призведе до зазначених небезпек. Також має бути зазначено, що таку іграшку слід зберігати в місці, недоступному для дітей певного віку, який визначає виробник.

ВИКОРИСТОВУВАТИ ПІД НАГЛЯДОМ ДОРОСЛОЇ ОСОБИ: ХІМІЧНІ ІГРАШКИ

Інструкції до іграшок, які містять небезпечні речовини або суміші, мають попереджати про небезпечний характер таких речовин або сумішей та про запобіжні заходи. Також в інструкції має бути інформація першу допомогу у разі нещасного випадку з іграшкою та про умови її зберігання.

Хімічні іграшки мають містити на пакуванні попередження «Не призначено для дітей віком до __ років. Використовувати під наглядом дорослої особи».

До хімічних іграшок, зокрема, належать хімічні комплекти, пластилінові набори, мініатюрні майстерні для кераміки, емалювання або фотографії, іграшки, під час використання яких відбувається хімічна реакція або аналогічна зміна речовини.

НЕОБХІДНО ВИКОРИСТОВУВАТИ ЗАХИСНЕ СПОРЯДЖЕННЯ

Якщо ковзани, роликові ковзани, ролери, скейтборди, самокати та іграшкові велосипеди для дітей пропонують до продажу як іграшки, вони мають містити попередження «Необхідно використовувати захисне спорядження. Не використовувати під час дорожнього руху».

В інструкції має бути попередження про необхідні вміння дитини, бо інакше вона може впасти та зашкодити собі та іншим. У разі потреби відповідне попередження наносять на рекомендованому захисному спорядженні, як-от шоломі, рукавичках, наколінниках, налокітниках тощо.

ВИКОРИСТОВУВАТИ ЛИШЕ У ВОДІ

Іграшки для гри на воді мають містити попередження «Використовувати лише у воді, в якій дитина відчуває дно під ногами, та під наглядом дорослої особи».

УСЕРЕДИНІ ІГРАШКА

На упаковці харчових продуктів, у середині яких є іграшка, чи які поєднані з іграшкою, має бути попередження «Усередині іграшка. Рекомендується нагляд дорослої особи».

ЦЯ ІГРАШКА НЕ ЗАБЕЗПЕЧУЄ ЗАХИСТУ

Імітатори захисних масок і шоломів мають містити попередження «Ця іграшка не забезпечує захисту».

РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ НАГЛЯД ДОРОСЛОЇ ОСОБИ

Іграшки, призначені для нанизування над колискою, дитячим ліжком або коляскою за допомогою мотузок, шнурів, резинок чи ременів, мають містити на пакуванні та на самій іграшці попередження «Для запобігання можливому травмуванню внаслідок заплутування зніміть цю іграшку, коли дитина намагатиметься піднятися на руки, коліна або в положення повзання».

МІСТИТЬ АРОМАТИЧНІ РЕЧОВИНИ

На пакуванні для ароматичних речовин у настільних іграх для розвитку органів нюху, косметичних наборах та іграх для розвитку смакового сприйняття дітей має бути попередження «Містить ароматичні речовини, що можуть спричинити алергію».

Примітка. Пам’ятку складено відповідно до вимог Технічного регламенту безпечності іграшок, затвердженого постановою КМУ від 28.02.2018 № 151.

1.Бесіда «Мамо, матінко, матусю». Читання казки  В. Сухомлинського "Найгарніша мама"

До 209-річчя з дня народження Тараса Шевченка, бесіда «Маленьким діткам про великого Тараса».