М'якшина Галина Петрівна

Я - М'якшина Галина Петрівна.

Рада Вас вітати на своєму блозі.

Педагогічне кредо:"Вихователю повинні бути притаманні якості близькі до материнських . Як мати віддає дітям все найкраще, так і педагог вкладає душу в своїх вихованців. У цьому внутрішній зміст професії."

• Я працюю вихователем в дитячому садочку. У своєму блозі я представила матеріали, які використовую в роботі з дітьми дошкільного віку. Розробки не тільки мої, але й ті цікавинки, що зустрілись мені в Інтернеті. Хочу ними поділитись. Вважаю, що це буде цікаво батькам, вихователям і всім, хто працює з дошкільнятами.

Сподіваюсь, Вам сподобається мій блог.

Індивідуальний план роботи на квітень 2024

"РОЗВИВАЄМО МОВЛЕННЯ МАЛЮКА ВДОМА" КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ

"СПІЛКУВАННЯ З ДІТЬМИ" КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ

Пам'ятка для батьків

«Ваша дитина не краща і не гірша, вона – інша»

Не можна:

Думати, що ваша дитина найкраща та найздібніша. Вона не краща і не більш здібна ніж у когось іншого. Вона – інша.

Ставтесь до дитини так, як до «Банку», куди батьки «складають» свою любов і турботу, щоб потім отримати її з відсотками.

Чекати від дитини вдячності за те, що ви її народили. Вона про це вас не просила.

Використовувати дитину, як засіб досягнення своїх (нехай і гідних – але ж своїх) цілей.

Покладати надію на те, що дитина обов’язково прийме ваші погляди на життєві установки.

Ставитись до дитини, як до людини, яку батьки «ліпили», як їм заманеться.

Всю відповідальність за виховання покладати на вчителів чи бабусь, або на «методичні поради».

Потрібно:

Сприймати дитину такою, якою вона є, щоб у будь-яку хвилину вона була впевнена у вашій любові.

Намагатися зрозуміти, про що думає, до чого прагне, чому її поведінка є такою, а не іншою.

Підтримувати в дитині переконання, що вона здатна на все, якщо сама буде впевненою у своїх силах і намагатиметься активно діяти. Особливо це потрібно, якщо дитина від природи сором’язлива і не прагне бути лідером.

Не намагатися «формувати» дитину, жити з нею одним спільним життям, бачити в ній особистість, а не «об’єкт виховання». Вислухати її точку зору на події і ненав’язливо висловлювати своє ставлення до цього.

Частіше (але не часто) згадуйте, якими ви були у цей вік. Але не нав’язуйте свої погляди – часи змінилися і життя стало зовсім іншим.

Пам’ятайте, що вашу дитину формують не ваші слова, а ваш особистий приклад, ваша поведінка, душевна доброта.

Зверніть увагу на те, що дитина завжди поважає відвертість, але не сприймає блюзнірства і неповаги до себе.

Про безпеку дитини

Арифметичні задачі для дошкільнят

Арифметична задача – невеличке оповідання , що містить числові величини, які перебувають у певній залежності між собою, відносно чого поставлено завдання : знайти значення певної величини, якщо відоме значення інших величин. Це відображено у запитанні, що починається словами «скільки» або «на скільки». Отже, у структурі арифметичної задачі діти за допомогою вихователя виділяють лише дві частини : умову (відомі числові дані задачі та зв’язок між ними) і запитання (невідома величина).