Тематичний ранок - "Свято мам - 8 Березня"

2 бер. 2012
У групах № 6, № 5, №2 - відбулось свято мам - 8 Березня.

Весело і грайливо зустрічали весну вихованці молодшої №5 та старшої групи№ 2. Організували й провели з дітками чудовий захід до Дня 8 Березня вихователька Плотникова К.В., та музичний керівник Дердюк Н.С. Найкрайщими,найніжнішими та наймілійшими жінками для дітей є їх матусі, бабусі,та звісно виховательки, тому для них жіночий день - це свято приурочне саме цим жінкам. У цей день панувала радіснай весняна атмосфера. Вихованці зодягнені у відповідні костюми, які підготували батьки, красномовно декламували вірші, весело співали пісень, майстерно танцювали - д'якували своїм матерям, бабусям за любов, підтримку та дбайливість. Свято 8 Березня в дитячому садку вдалось на славу й принесло у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та снячно тепло.