17 квіт. 2024

День пожежної охорони в Україні

7 квітня в Україні відзначають професійне свято героїв, які щодня ризикують, щоб врятувати життя і майно інших, інколи навіть ціною власного життя. Щодня пожежники врятовують десятки життів і сотні будівель.
11 квіт. 2024

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

КЛУБ “ДІВЧАТА. ДІТИ” В ХАРКОВІ
8 квіт. 2024

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Прийом заяв батьків для зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освітиу 2024 році здійснюватиметься з 8 квітня по 31 травня
8 квіт. 2024

Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку

Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку – це свято, якому ще немає 10 років, проте воно активно відзначається світовою спільнотою. Для цієї знаменної події була обрана дата 6 квітня. Свято було запроваджене представниками ООН з метою звернути увагу людства на важливість спорту та спортивних змагань для розвитку людства та створення мирних відносин. Спортивна активність – це запорука здоров’я та добробуту, а об’єднання різних націй навколо спортивних подій сприяє миру на нашій планеті.
7 квіт. 2024

Всесвітній день здоров'я

Цей день спрямований на привернення уваги кожного жителя нашої планети до проблем здоров'я та охорони здоров'я, з метою проведення спільних дій для захисту фізичного, розумового і емоційного благополуччя кожного з нас
4 квіт. 2024

Міжнародний день просвіти з питань мінної безпеки

Сьогодні Україна є найбільш замінованою країною у світі.
4 квіт. 2024

Про проведення флешмобу «White card» до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров’я

До уваги педагогів та батьків!!!
3 квіт. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2024 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2024 року.
1 квіт. 2024

1 квітня – День дурня, день сміху.

Сьогодні в світі відзначають День дурня або Міжнародний день сміху. У цей день прийнято розігрувати родичів, друзів, знайомих і просто незнайомих людей.
26 бер. 2024

Про проведення освітньої акції “Від серця до серця”

До уваги педагогів і батьків!