Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічна база

комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад

(ясла - садок) 31 Харківської міської ради»

1. Загальна характеристика навчального закладу

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 31 Харківської міської ради» (далі - ЗДО) має ліцензію Управління освіти Харківської обласної державної адміністрації на здійснення діяльності, пов'язаної із наданням послуг для одержання освіти за рівнем дошкільної підготовки загального розвитку.

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 31 Харківської міської ради» знаходиться за адресою: м.Харків 61109, вул. Достоєвського 89 -А, тел.725-13-65, у типовому приміщенні.

-   кількість будівель-1/технічний стан-задовільний

-         проектна потужність-115 особи, рік забудови- 1966

-         фактична кількість дітей - 100

-         кількість навчальних, підсобних, адміністративних приміщень-27; технічний стан-задовільний

2.     Аналіз та технічний стан будівель

-         Кількість поверхів-2

-         Коридори-2 (стан задовільний)

-         Сходи-2 (стан задовільний)

-         Санвузли-8(стан задовільний)

-         Харчоблок-1(стан задовільний)

-         Пральня-1(стан задовільний)

-         Підсобні приміщення-5(стан задовільний)

-         Підвал -1(стан задовільний)

-         Горище -1 (стан задовільний)

-         Медичний кабінет-1(стан задовільний)

-         Ізолятор-1(стан задовільний)

-         Ігрові, спальні -12(стан задовільний)

-         дитячі павільйони- 5 (стан задовільний)

-         овочесховище- 1(стан задовільний)

3.     Покрівля

-         Вид покрівлі - тверда

-         Площа покрівлі/технічний стан-699,8 м2(стан задовільний)

4.Загальна характеристика інженерних мереж

-         Тепломережа/технічний стан: водяне опалення від мережі КП ХТМ (стан задовільний)

-         Водопостачання, водовідведення:

-         гаряче водопостачання від  (стан задовільний);

-         холодну воду постачає міський центральний водопровід, постачання  з «Харківводоканал»(стан задовільний).

-         Електромережа-постачання Харківобленерго, повітряний силовий кабель з напругою 220 Вт(стан задовільний)

Прилади обліку-технічний стан задовільний - лічильник газу побутовий – «Elster» G – 2,5 (2016 рік введення в експлуатацію); лічильник тепла – Sonocal (2001 рік введення в експлуатацію); лічильник води - крильчастий КВБ – 2,5 (2006 рік введення в експлуатацію)

5.     Загальна характеристика території

-         Площа- 0,700 га

-         Площа асфальтобетонного покриття/технічний стан-772 м2 (1400 м2  потребує відновлення);

-         Огорожа/технічний стан- 430 м.п.- (стан задовільний);

-         Загальна кількість зелених насаджень- 54 шт (7 дерев необхідно кронувати);

-         Характеристика Малих Архітектурних форм (наявність/ технічний стан)- 44 (стан задовільний)

-         Павільйони (наявність/технічний стан)-5(стан задовільний), не вистачає 1 павільйона.

-         Контейнери для вивозу сміття/технічний стан-1(стан задовільний)

-         Освітлення зовнішнє (наявність стовпів, ламп та їх функціональність) – відсутнє, у наявності 4 лампи освітлення входів в будівлю.

6.     Оснащення приміщень навчального закладу

-         Харчоблок (технологічне обладнання/господарчі товари)- забезпечено всім 100% (потребує заміни 3 столів).

-         Пральня (обладнання/господарчі товари) – потребує до оснащення 1 пральною машиною та центрифугою.

-         Медичний кабінет (ліки/обладнання/господарчі товари) –практичне функціонування забезпечено.

-         Господарчий інвентар- забезпечено на 100%, потребує оновлення  раз на рік через постійну експлуатацію: щітки - 12шт., ганчірки для миття полів- 12 шт., ганчірки для миття посуду- 72шт.

-         Ігрові, спальні дошкільних закладів (іграшки, меблі, канцтовари, господарчі товари тощо)- забезпечено, але враховуючи високий рівень експлуатації та амортизації - канцтовари, іграшки, миючі засоби, пральний порошок потребують постійного оновлення.

Висновки:

Потребує капітального ремонту фасад, приміщення харчоблоку, пральні, туалетні кімнати; потребують заміни  двері, підлога тіньових навісів, асфальтування доріжок, придбання центрифуги;  монтаж 1 павільйону;