Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічна база

комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад

(ясла - садок) № 31 Харківської міської ради»

1. Загальна характеристика навчального закладу

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 31 Харківської міської ради» (далі - ЗДО) має ліцензію Управління освіти Харківської обласної державної адміністрації на здійснення діяльності, пов'язаної із наданням послуг для одержання освіти за рівнем дошкільної підготовки загального розвитку.

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 31 Харківської міської ради» знаходиться за адресою: м.Харків 61009, вул. Достоєвського 89 -А, тел.725-13-65, у типовому приміщенні.

-   кількість будівель-1/технічний стан-задовільний

-  проектна потужність-130 особи, рік забудови- 1966

-  фактична кількість дітей - 76

кількість навчальних, підсобних, адміністративних приміщень-27; технічний стан-задовільний

2.     Аналіз та технічний стан будівель

-   Кількість поверхів-2

-   Коридори-2 (стан задовільний)

-   Сходи-2 (стан задовільний)

-   Санвузли-8(стан задовільний)

-   Харчоблок-1(стан задовільний)

-   Пральня-1(стан задовільний)

-   Підсобні приміщення-5(стан задовільний)

-   Підвал - відсутній

-   Горище -1 (стан задовільний)

-    Медичний кабінет-1(стан задовільний)

-    Ізолятор-1(стан задовільний)

-    Ігрові, спальні -12(стан задовільний)

-    дитячі павільйони- 3 (стан задовільний)

-    овочесховище- 1(стан задовільний)

3.     Покрівля

-      Вид покрівлі - тверда

-      Площа покрівлі/технічний стан-699,8 м2(стан задовільний)

4. Загальна характеристика інженерних мереж

- Тепломережа/технічний стан: водяне опалення від мережі КП ХТМ (станзадовільний)

-    Водопостачання, водовідведення:

-    гаряче водопостачання від  (стан задовільний);

-  холодну воду постачає міський центральний водопровід, постачання  з «Харківводоканал»(стан задовільний).

-   Електромережа-постачання Харківобленерго, повітряний силовий кабель з напругою 220 Вт(стан задовільний)

Прилади обліку-технічний стан задовільний - лічильник газу побутовий – «Elster» G – 2,5 (2016 рік введення в експлуатацію); лічильник тепла – Sonocal (2001 рік введення в експлуатацію); лічильник води - крильчастий КВБ – 2,5 (2006 рік введення в експлуатацію)

5. Загальна характеристика території

-    Площа- 0,700 га

-   Площа асфальтобетонного покриття/технічний стан-772 м2 (1400 м2  потребує відновлення);

-   Огорожа/технічний стан- 430 м.п.- (стан задовільний);

- Загальна кількість зелених насаджень- 54 шт (7 дерев необхідно кронувати);

- Характеристика Малих Архітектурних форм (наявність/ технічний стан)- 44 (стан задовільний)

-  Павільйони (наявність/технічний стан)- 3 (стан задовільний), не вистачає 3 павільйонів.

-    Контейнери для вивозу сміття/технічний стан-1 (стан задовільний)

-    Освітлення зовнішнє (наявність стовпів, ламп та їх функціональність) – відсутнє, у наявності 4 лампи освітлення входів в будівлю.

6.     Оснащення приміщень навчального закладу

-  Харчоблок (технологічне обладнання/господарчі товари)- забезпечено всім 100% (потребує заміни 1 столу).

- Пральня (обладнання/господарчі товари) – потребує до оснащення  центрифугою.

- Медичний кабінет (ліки/обладнання/господарчі товари) – практичне функціонування забезпечено.

-  Господарчий інвентар- забезпечено на 100%, потребує оновлення  раз на рік через постійну експлуатацію: щітки - 12шт., ганчірки для миття полів- 12 шт., ганчірки для миття посуду- 72шт.

-  Ігрові, спальні дошкільних закладів (іграшки, меблі, канцтовари, господарчі товари тощо)- забезпечено, але враховуючи високий рівень експлуатації та амортизації - канцтовари, іграшки, миючі засоби, пральний порошок потребують постійного оновлення.

Висновки:

Потребує капітального ремонту фасад, приміщення харчоблоку, пральні, туалетні кімнати; потребують заміни  двері, асфальтування доріжок, придбання центрифуги.