29 серп. 2023

Сьогодні День пам'яті загиблих захисників України

День пам’яті загиблих захисників України є особливою нагодою для всіх у суспільстві разом зосередитися на пам’яті, шані і вдячності нашим воїнам
29 серп. 2023

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ!!!

МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТ НОВОЇ РЕДАКЦІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ФУНКЦІОНАЛЬНУ ПІДСИСТЕМУ НАВЧАННЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ, УЧНІВ ТА СТУДЕНТІВ ДІЯМ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ
24 серп. 2023

Вітаємо з Днем незалежності України!

Україна - молода незалежна держава, історія якої сягає сивої давнини. 32 роки тому нездійснена мрія багатьох поколінь втілилася в життя: ми стали вільною та незалежною Україною!
23 серп. 2023

Синьо-жовтий символ незламності – День Прапора України!

Державний Прапор України – стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів.
23 серп. 2023

23 серпня - День визволення міста Харків від фашистських загарбників

ДЕНЬ МІСТА ХАРКОВА ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ 23 СЕРПНЯ, В ДЕНЬ ПОВНОГО ВИЗВОЛЕННЯ МІСТА В 1943 РОЦІ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ. ТАКОЖ В ЦЕЙ ДЕНЬ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕНЬ ЗАСНУВАННЯ ХАРКОВА.
9 серп. 2023

Обережно, шахраї.

Соціальна реклама,
9 серп. 2023

КІБЕРПОЛІЦІЯ ЗАСТЕРІГАЄ ВІД ШАХРАЇВ

Війна в Україні стала підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні довірою громадян.
28 лип. 2023

День Української Державності

У 2023 році Україна вдруге відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року.
18 лип. 2023

КПК - ВАКЦИНА ПРОТИ НЕБЕЗПЕЧНИХ ДИТЯЧИХ ІНФЕКЦІЙ

Трикомпонентна вакцина КПК захищає одразу від трьох інфекційних захворювань: кору, паротиту (свинки) та краснухи. І ось що ще потрібно знати
8 лип. 2023

Щиро вітаємо усіх спілчан із Днем родини!

Віримо, що скоро усі наші сім'ї будуть щасливо жити під мирним небом України! Міцного здоров’я, щасливої долі та непохитної твердості родинних стосунків!