Навчальний процес

На основі Базового компоненту дошкільної освіти і обраних освітніх програм  змісту освіти, Концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді, з урахуванням актуальної суспільно-політичної, соціально-економічної, екологічної ситуації в країні та з метою підвищення якості дошкільної освіти, забезпечення її поступального інноваційного розвитку, пріоритетними напрямками роботи вважати:   - національно-патріотичне виховання;

- еколого-природниче виховання;

- комунікативно-мовленнєвий розвиток.

Враховуючи досягнення і перспективи розвитку, педагогічний колектив визначає такі пріоритетні завдання на 2019/2020 навчальний рік:

1. Формувати комунікативно-мовленнєвий розвиток дошкільників через різні види ігової діяльності.

2. Продовживати роботу з використання ефективних здоров'язберігаючих технологій для формування у дошкільників уявлень про здоровий спосіб життя, свідомого ставлення до власного життя та  безпеки.

3. Розпочати роботу з формування  екологічної компетентності у дітей шляхом використання програми Сталого розвитку.

У дошкільному закладі встановлено 5-денний навчально-виховний тиждень. Мова навчання та виховання дітей у дошкільному навчальному закладі - українська.

Навчальний рік розпочався  з 1 вересня 2019 року, закінчиться 31 травня наступного року, оздоровчий період триває з 1 червня по 31 серпня 2020  року. Загальна тривалість канікул, під час яких заняття з вихованцями не проводяться, складає 115 днів: літні – 90 календарних днів (з 01.06.2020 по 30.08.2020), осінні – 5 календарних днів (з 28.10.2019  по 01.11.2019), зимові – 10 календарних днів (з 01.01.2020 по 10.01.2020), весняні – 10 календарних днів (з 23.03.2020 по 01.04.2020). У період канікул з дітьми будуть проводиться фізкультурно-оздоровча і художньо-естетична робота.