18 лист. 2023

Акція "Зроби годівничку- нагодуй птахів"!

Ця акція проста та доступна. Приєднуйтесь!
16 лист. 2023

EdEra — українська студія онлайн-освіти

Увага педагогам! Запрошуємо на курс БФ "Крок за кроком" за иемою "Створюємо простір дитинства разом"
13 лист. 2023

До Всесвітнього дня доброти

Добро – внутрішній стан людини, позитивне, корисне і потрібне в житті людей, те, що сприяє їхньому щастю.
10 лист. 2023

До уваги працівників та батьків закладу!

Лист МОН України щодо застосування державної мови у сфері освіти
1 лист. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у жовтні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує
27 жовт. 2023

З Днем української писемності та мови!

Президент України Володимир Зеленський 28 липня 2023 року підписав Указ №455/2023, відповідно до якого дата святкування Дня української писемності та мови була перенесена з 9 листопада на 27 жовтня.
24 жовт. 2023

Арт-терапервитчний проект "Відважна Мальовка"

"Відважна Мальовка" - проект для маленьких супергероїв! Завантажте розмальовки для дітей, виконуйте завдання разом та вступайте в таємний клуб "Відважні"!
16 жовт. 2023

Фоточелендж "Малята та гарбузова родина".

Осіння пора найщедріша на овочі та фрукти.
11 жовт. 2023

До уваги педагогів та батьків!

Знання, що рятують життя: для дорослих і дітей доступні освітні відеоролики про мінну безпеку
8 жовт. 2023

В Україні розпочався місяць кібербезпеки

Міністерство цифрової трансформації України за підтримки Проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» та за сприяння Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України запустило місяць кібербезпеки та просвітницької кампанії з кібергігієни.