ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ!!!

29 серп. 2023
МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТ НОВОЇ РЕДАКЦІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ФУНКЦІОНАЛЬНУ ПІДСИСТЕМУ НАВЧАННЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ, УЧНІВ ТА СТУДЕНТІВ ДІЯМ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ

Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкт нової редакції Положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту.

Положення визначає мету та основні завдання функціональної підсистеми у відповідних режимах функціонування єдиної державної системи цивільного захисту, порядок навчання діям у надзвичайних ситуаціях (з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності), а також основні заходи цивільного захисту, що здійснюються в межах владних повноважень центральними та місцевими органами виконавчої влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, до сфери управління яких належать заклади освіти, засновниками приватних закладів освіти та безпосередньо закладами освіти.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту приймаються в електронній формі до 7 вересня 2023 року

на e-mail: [email protected] або за адресою: 01135, м. Київ, просп. Берестейський, 10.

Освіта громадське обговорення цивільний захист

Контактна особа для надання консультацій: Анатолій Бондаренко, головний спеціаліст сектору мобілізаційної роботи, цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, номер телефону: 481-32-16.

Звіт про результати громадського обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті Міністерства освіти і науки України не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішення за результатами обговорення.