Інформація про створення каналу зв’язку для батьків першокласників

23 серп. 2022
Канал зв’язку для батьків першокласників

Інформація про створення каналу зв’язку для батьків першокласників

Триває набір дітей до 1 класу закладів загальної середньої освіти Харківської області.

З метою надання допомоги батькам першокласників на нашому сайті створено канал зв’язку, де є можливість поставити запитання та отримати відповідь відповідних фахівців.

Пропонуємо ознайомитися з презентаційними матеріалами, що допоможуть батькам на етапі вступу дитини до школи.

Матеріали підготувала  Коченгіна М. В., завідувач секції розвивального навчання кафедри методики дошкільної та початкової освіти, канд. пед. наук:

Для налагодження комунікації між педагогами та батьками першокласників пропонуємо матеріали, що сприятимуть удосконаленню готовності педагогів до організації партнерства з батьками першокласників і учнів задля підвищення культури відповідального батьківства.

Матеріали підготували:

1. Капустіна Н.О., методист Центру громадянського виховання КВНЗ«Харківська академія неперервної освіти»:
  1. Прасол І.О., методист Центру громадянського виховання КВНЗ«Харківська академія неперервної освіти» (на волонтерських засадах).
  1. Коваль О. А., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти КВНЗ«Харківська академія неперервної освіти»:

Запитання надсилайте на електронну адресу: [email protected]