МОН оновить програму розвитку дошкільнят

14 бер. 2017

У Міністерстві освіти і науки України розпочато оновлення програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт». Про це повідомляє Розвиток дитини.

У відомстві зазначають, що авторська група на чолі з провідним фахівцем дошкільної освіти Тамарою Піроженко вже сформувала головні конструкти програмних завдань з урахуванням вимог сьогодення, серед яких: забезпечення вимог базового компонента дошкільної освіти, створення фундаменту успішності дитини в умовах нової української школи, збалансування напрямів розвитку цілісної особистості дитини.