Проект "Вчимося жити разом"

27 жовт. 2016
Дошкільний навчальний заклад приймає участь у впровадженні спільного проекту «Вчимося жити разом»

Проект "Вчимося жити разом" стосується розвитку життєвих навичок та надання психологічної і соціальної підтримки дітям, підліткам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні.

Проект реалізовуватиметься в двох напрямах: формування у  дітей дошкільного віку і школярів життєвих навичок, що сприятимуть позитивній адаптації, та надання їм психологічної допомоги.

Вихователь-методист дошкільного закладу, Федорова О.П., пройшла навчання за парціальною програмою "Вчимося жити разом" з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії" дітей від 4 до 6-7 років на засадах розвитку життєвих навичок.