У парку Основянському відбулася понахида

7 трав. 2012
У парку Основянському відбулася понахида біля пам'ятника "Невідомому солдату" о 15.00 годин

У парку Основянському відбулася понахида біля пам'ятника "Невідомого солдату" о 15.00 годин.

Відбулася урочиста частина, покладали  квіти ветерани та учасники війни,адміністрація Червонозаводського району Харківської міської ради, депутати міста Харкова до пам'ятнику "Невідомого солдату"

Завідувач закладу Хижна Л.А. разом з вихователями та помічниками вихователів, дітьми старших груп №4,№2 (дітей -30) поклали  квіти до пам'ятнику "Невідомого солдату".

Після повернення до дошкільного закладувихователями  з дітьми була проведена бесіда  з морально - етичного виховання -  відчуття дітей до свята "День Перемоги".

Вітаємо Всіх зі святом "Дня Перемоги"!!! Бажаємо здоров'я, счастя в особистому житті!