Проект "Вчимося жити разом"

ПРО ПРОЕКТ

В рамках проекту «Вчимося жити разом» (компонента «Ocвіта на засадах життєвих навичок») підготовлена та вийшла друком Парціальна програма з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7 років. Публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці Європейського Союзу і Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Завдяки реалізації проекту «Вчимося жити разом» діти отримують практичні навички та знання, вчаться жити без конфлікту вже з малих років. Наша мета та обов’язок – надати дітям ті навички та цінності, які їм необхідні для того, щоб жити разом без ворогів та конфліктів. Це глибока та глибинна мета проекту.

Відповідно до затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 11.01.2016 № 5 плану заходів з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом», з 25 по 27 жовтня 2016 року на базі комунального закладу "Дошкільного навчального заклад (ясла-садок) №74 комбінованого типу Харківської міської ради"  пройшов триденний тренінг для педагогів з викладання курсу «Вчимося жити разом» у дошкільних навчальних закладах.

Мета і завдання тренінгу:

Мета:

Підготовка вихователів дошкільних навчальних закладів за програмою «Вчимося жити разом».

Завдання тренінгу:

1.  Ознайомити учасників із завданнями, очікуваними результатами та планом впровадження проекту «Вчимося жити разом» у дошкільних навчальних закладах.

2.   Презентувати парціальну програму «Вчимося жити» з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії  дітей від 4 до 6-7 років на засадах розвитку життєвих навичок.

3.  Надати всім учасникам можливість відпрацювати і заняття для вихованців за парціальною програмою «Вчимося жити разом».

4.  Ознайомити учасників з вимогами до процесу і результатів впровадження курсу у дошкільних навчальних закладах.

Тренери  в доступній формі надали теоретичні знання та практичні навички роботи з дітьми, батьками та педагогами щодо розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7 років. Учасникам тренінгу надавалася можливість відпрацювати кожне заняття з методичного посібника до парціальної програми з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7 років.

Дошкільний навчальний заклад №31 бере участь в проекті "ВЧИМОСЯ ЖИТИ РАЗОМ". Проект впроваджується за ініціативи Європейського Союзу (ЄС) Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні