29 серп. 2023

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ!!!

МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТ НОВОЇ РЕДАКЦІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ФУНКЦІОНАЛЬНУ ПІДСИСТЕМУ НАВЧАННЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ, УЧНІВ ТА СТУДЕНТІВ ДІЯМ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ
24 серп. 2023

Вітаємо з Днем незалежності України!

Україна - молода незалежна держава, історія якої сягає сивої давнини. 32 роки тому нездійснена мрія багатьох поколінь втілилася в життя: ми стали вільною та незалежною Україною!
23 серп. 2023

Синьо-жовтий символ незламності – День Прапора України!

Державний Прапор України – стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів.
23 серп. 2023

23 серпня - День визволення міста Харків від фашистських загарбників

ДЕНЬ МІСТА ХАРКОВА ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ 23 СЕРПНЯ, В ДЕНЬ ПОВНОГО ВИЗВОЛЕННЯ МІСТА В 1943 РОЦІ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ. ТАКОЖ В ЦЕЙ ДЕНЬ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕНЬ ЗАСНУВАННЯ ХАРКОВА.
9 серп. 2023

Обережно, шахраї.

Соціальна реклама,
9 серп. 2023

КІБЕРПОЛІЦІЯ ЗАСТЕРІГАЄ ВІД ШАХРАЇВ

Війна в Україні стала підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні довірою громадян.
28 лип. 2023

День Української Державності

У 2023 році Україна вдруге відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року.
18 лип. 2023

КПК - ВАКЦИНА ПРОТИ НЕБЕЗПЕЧНИХ ДИТЯЧИХ ІНФЕКЦІЙ

Трикомпонентна вакцина КПК захищає одразу від трьох інфекційних захворювань: кору, паротиту (свинки) та краснухи. І ось що ще потрібно знати
8 лип. 2023

Щиро вітаємо усіх спілчан із Днем родини!

Віримо, що скоро усі наші сім'ї будуть щасливо жити під мирним небом України! Міцного здоров’я, щасливої долі та непохитної твердості родинних стосунків!
29 черв. 2023

Обережно! Кір в Україні!

Захистіть себе та власну дитину!