21 січ. 2013

19.12.2012 Вітаємо З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

Темна нічка наступає, Снігом білим засипає, Всі дороги і будинки, Всі дерева і ялинки. Ніби казка на малюнку - Сніг малює візерунки. Двері в хату відкривай, Йде до Вас сам Миколай . Він несе свої вітання, Радість, свято, побажання: Щоб у кожній хаті - всі були багаті! Щоб у кожнім домі всі жили в любові!
21 січ. 2013

I етап міського професійного конкурсу «Вихователь року -2013»

11.12.2012. Вихователь Плотникова К.В. бере участь у I етапі міського професійного конкурсу «Вихователь року -2013»
21 січ. 2013

До відома батьків дітей дошкільного віку

На веб-сайті Інституту інноваційних технологій і змісту освіти ( http://www.iitzo.gov.ua ), у рубриці «Дошкільна освіта», створено сторінку для батьків дітей дошкільного віку «Форум сім’ї – телефон довіри з питань дошкільної освіти» за електронною адресою: http://www.iitzo.gov.ua/online_forum_iitzo.html.
26 лист. 2012

Усесвітній день інформації

26 листопада відзначають Всесвітній день інформації
20 лист. 2012

Усесвітній день дитини

Знайомство вихованців з їхніми правами.
12 лист. 2012

Про проведення Всеукраїнського фестивалю "Гармонія руху"

З 12 по 16 листопада за участю вихованців у ДНЗ проводився фестиваль "Гармонія руху"
12 жовт. 2012

Тиждень безпеки дитини

З 15 по 19 жовтня у ДНЗ проводиться Тиждень безпеки дитини
4 жовт. 2012

Змагання "Крок за кроком"

Вихованці старшої групи приймають участь у фізкультурному змаганні серед вихованців ДНЗ №№ 24, 420.
1 жовт. 2012

Змагання "Крок за кроком"

Проводиться фізкультурне змагання для дітей старшого дошкільного віку "Крок за кроком"
27 вер. 2012

День дошкілля

Вітаємо колег з Днем дошкілля!