Спортивне свято

23 черв. 2021
Країна чарівних м`ячів

Літній період – найблагодатніший для фізичного розвитку дітей. Саме влітку такі  природні фактори, як сонце, повітря та вода найефективніше впливають на організм дітей та зміцнюють їхнє здоров’я. У КЗ « ДНЗ №31» пройшло  спортивне свято «Країна чарівних м’ячів».  Під час проведення спортивного свята діти  змагалися, гралися та навчалися різним іграм спортивного характеру з м’ячем. Діти емоційно та жваво демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість.  Проведення спортивного свята подарувало дошкільнятам позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних вмінь та вихованню бажання вести здоровий спосіб життя.