Уряд затвердив зміни

11 лют. 2021
Уряд затвердив зміни до Положення про заклад дошкільної освіти

Кабінет Міністрів України затвердив зміни до Положення про заклад дошкільної освіти (постанова КМУ від 27.01.2021 № 86).

Документ оновлює основні засади діяльності закладів дошкільної освіти (крім будинків дитини, дитячих будинків інтернатного типу) відповідно до законів «Про освіту» та «Про дошкільну освіту». Положення приводить у відповідність до цих законів термінологію, удосконалює перелік типів закладів дошкільної освіти та визначає особливості зарахування дітей до закладів дошкільної освіти різних типів і організації освітнього процесу. Ці зміни сприятимуть реалізації права дітей на здобуття дошкільної освіти.