Затверджений новий Базовий компонент дошкільної освіти

13 січ. 2021
Міністерство освіти і науки України затвердило Базовий компонент дошкільної освіти, що є Державним стандартом дошкільної освіти в Україні (наказ МОН від 12.01.2021 № 33)

Міністерство освіти і науки України затвердило Базовий компонент дошкільної освіти, що є Державним стандартом дошкільної освіти в Україні (наказ МОН від 12.01.2021 № 33).

Нова редакція документа дозволить продовжити реформу дошкільної освіти з урахуванням наступності між закладом дошкільної освіти та загальної середньої освіти. Оновлений документ заснований на компетентнісному підході, як і Державний стандарт початкової освіти.
  Базовий компонент дошкільної освіти – це ще один крок для забезпечення рівного доступу до якісного дошкілля в Україні.