День захисту дітей!!!

1 черв. 2020
Вітаємо з Днем захисту дітей

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

Бажаємо поринути у свято щастя, усмішок і щирої дитячої радості. Нехай ваші родини будуть міцними, єдиними, надійними і люблячими. Нехай лунає дитячий сміх, народжуються надії і здійснюються мрії! Бережіть себе, адже сім'я — це головне!

Міжнародний день захисту дітей відзначають щороку 1 червня у всьому світі.

У Міжнародного дня захисту дітей є свій прапор.

На зеленому тлі навколо знаку Землі розміщені стилізовані фігурки - червона, жовта, синя, біла і чорна. Ці людські фігурки символізують різноманітність і терпимість. В Україні, як і в усьому світі День захисту дітей відзначається 1 червня.

Традиції свята

Заходи, присвячені дітям, проходять в цей день у всіх куточках світу. У школах і дитячих садках проводяться відкриті уроки, присвячені цьому дню, а на вулицях проводять тисячі акцій та флешмобів. Благодійні фонди влаштовують збір пожертвувань дитячим будинкам та малозабезпеченим сім'ям, де приймаються не тільки гроші, але і одяг, іграшки, підручники та книги.

Мультфільм до Дня захисту дітей