МОН пропонує для громадського обговорення

16 квіт. 2020
МОН пропонує для громадського обговорення проєкт постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2015 р. № 1109»

Міністерство освіти і науки винесло на громадське обговорення проєкт постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2015 р. № 1109». Документ опублікований на сайті МОН.

Проєкт розроблено з метою посилення мотивації педагогічних працівників до професійної діяльності.
   Зауваження та пропозиції до проєкту акта приймаються в письмовому вигляді та електронною поштою до 15 травня 2020 р. за адресами:
   - Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135;
   - e-mail: [email protected]ov.ua, Панченко Тетяна Володимирівна.