Шановні батьки та педагоги!

Ми раді вітати Вас на сайті

Комунального закладу дошкільної освіти

(ясла-садок)  № 31

Харківської міської ради

Шановні відвідувачі сайту!

Ми раді спілкуватися з Вами. Наш сайт в першу чергу адресований тим, хто зацікавлений в гармонійному та всебічному розвитку своєї дитини, хто готовий поділитися досвідом і розповісти про труднощі, які виникають при вихованні та навчанні дошкільника, хто бажає співпрацювати з кваліфікованими спеціалістами.

На нашому сайті Ви зможете:

Познайомитися з історією закладу, адміністрацією та педагогічним колективом;

Дізнатися останні новини дошкільного закладу;

Переглянути звіти та фото про життя дітей в групах, їхні досягнення;

Отримати консультації від спеціалістів:  практичного психолога , медичної сестри, музичних керівників,  інструкторів з фізичної культури,  вихователів .

Будемо раді, якщо наш сайт буде для Вас корисним.

УВАГА! ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ
ОСВІТИ ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНЕНА ПІД ЧАС
ВОЄННОГО СТАНУ

Відповідно до Указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», від 14 березня 2022 року № 133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», листа Міністерства освіти і науки України від 25.02.2022 No1/3276-22 «Про організацію освітнього процесу», наказу комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 446 Харківської міської ради» від 24.02.2022 № 31 «Про тимчасове призупинення освітнього процесу», з метою збереження життя і здоров'я учасників освітнього процесу, припиняється освітній процес у закладі дошкільної освіти.

Ми вдячні Вам за віртуальне спілкування з нами!

8 квіт. 2024
До уваги батьків майбутніх першокласників!
Прийом заяв батьків для зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освітиу 2024 році здійснюватиметься з 8 квітня по 31 травня
8 квіт. 2024
Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку
Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку – це свято, якому ще немає 10 років, проте воно активно відзначається світовою спільнотою. Для цієї знаменної події була обрана дата 6 квітня. Свято було запроваджене представниками ООН з метою звернути увагу людства на важливість спорту та спортивних змагань для розвитку людства та створення мирних відносин. Спортивна активність – це запорука здоров’я та добробуту, а об’єднання різних націй навколо спортивних подій сприяє миру на нашій планеті.
7 квіт. 2024
Всесвітній день здоров'я
Цей день спрямований на привернення уваги кожного жителя нашої планети до проблем здоров'я та охорони здоров'я, з метою проведення спільних дій для захисту фізичного, розумового і емоційного благополуччя кожного з нас