Звіт за 2012 - 2013 роки

Планомірно проводиться робота щодо покращення та зміцнення матеріально – технічної бази.

Для створення кращих умов у ДНЗ була проведена робота по благоустрою території - зрізані сухі та аварійні дерева за допомогою депутата Харківської Міської ради Зінченко  В.А.

Велика Подяка батькам за допомогу  щодо   зміцнення матеріально – технічної бази дошкільного закладу!!!!!!!

Протягом 2010-2011 н.р. проводилась цілеспрямована робота по залученню позабюджетних коштів (батьківська благодійність)у дошкільному навчальному закладі проведено:

Для запобігання нещасних випадків, ганок №1,№2 – обкладені керамічною плиткою, група №1, №5 - часткова заміна лінолеуму, проведено заміну аварійного вікна на пластикове – ІІ поверх сходин,заміну вхідних 2 дверей закладу на нові металеві, придбані  меблі: столи та стільці в групи №5,№2, №3, стенди для оформлення приміщень дошкільного закладу, придбання необхідного обладнання для оформлення кабінету методиста. Проведені часткові ремонті у кожної групі закладу.

Велика  подяка батькам !!!!!
За допомогу щодо зміцнення матеріально - технічної бази закладу!!!!!
Протягом  березня  місяця 2012 року було придбано у дошкільний заклад: покривало - 55 шт., виконано робіт та заміна обладнання , а саме: вапно,цемент,лопата, метли та граблі  , щітки - , заміна кранів водопостачання ,заміна електрообдаднання.

09.2012 - Велика подяка батькам, які брали участь у зміцненні матеріально-технічної бази закладу. Були встановлені два металопластикових вікна на харчоблоці, відкрито медичний кабінет та відновлений ізолятор. Батьками групи №3 встановлені два металопластикових вікна у спальні, замінені труби теплопостачання, придбані навчально-методичні посібники, дидактичні ігри, играшки, меблі та ін..

10.2012- Велика подяка батькам за допомогу у придбанні іграшок для художньо-естетичног о розвитку дітей. Вартість іграшок 510 гр.

11.2012 - Велика подяка батькам за допомогу у проведенні заміни труб холодного та гарячого водопосточання на суму 4895гр. Встановлені в гр.№ 3 два металопластикові вікна, гр. № 5 - балконна двір (пожежний вихід). На харчоблок придбано 2 кастрюлі вартістю 440гр. В гр. № 2 придбані гардини.

12. 2012 - Подяка батькам групи № 4 за допомогу у придбанні дитячої мебелі (столів) на суму 2343 гр.

01.2013 - Подяка батькам групи №6, які встановили металопластикове вікно в туалетній кімнаті на суму 2500

02.2013 - Подяка батькам групи № 4, придбано два комплекти постільної білизни, на суму 2948

02.2013 - Подяка батькам групи №1, які встановили металопластикове вікно в туалетній кімнаті на суму 2500гр.

03 - 04. 2013 - Подяка батькам за капітальний ремонт двох входів у ДНЗ на суму 7834гр. Придбано 30 дитячих стільців в музичну залу на суму 2040 гр.. Завезено чернозем на клумби на суму 400гр.

Червень 2013

05 - 06. 2013 - Придбано комплект стендів "Для вас батьки" на суму 400. Замінено труби теплопостачання на суму 1000 гр. , придбано шланг для поливу квітів на суму 250 гр., три пісочніци з кришками на суму 2300 гр., встановлені 4 металопластикові вікна у групах  №5, 6

Липень - Серпень 2013

На протязі літнього періоду та ремонтних робіт усадочку було зроблено

1. Заміна леноліума у рупах № 1, 2, 4.

2. Дитячі шафи у раздягальні група № 2.

3. Поточні ремрнтні роботи груп та харчоблоку

4. Заміна 5 дверей та інші ремонтні роботи

Вересень 2013

Під час підготовки дитячого закладу до нового навчального 2013 - 2014 навчального року було затраченно 22000 гривень.

Жовтень 2013

1. запрвка катріджу,

2. поновлення ігрових куточків по групах,

3. закупівля канцтоварів (папки, бумага, файли)

Велика подяка батькам у допомозі благоустрію дитячого навчального закладу!!!

Листопад 2013

1. Трьохсекційну дитячу шафу у роздягальню гр. №2 на суму 800 грн.

2. На харчоблок придбано кухонний інвентарь на суму 130 грн.

3. Придбані  дві спортивні лави на суму 700 грн.

Грудень 2013

1. Встановлені в гр.№ 3 одно металопластикове вікно на суму - 2500 грн.

2. Встановлені в гр.№ 4 два металопластикові вікна на суму - 7200 грн.