"Сонечко"

Група "Сонечко"

ДЕВІЗ ГРУПИ: "КОЖНА ДИТИНА ЯСКРАВА, ЯК СОНЕЧКО"

Наша група має назву «Сонечко». Вона така ж тепла і затишна, як сонечко. У нашій групі дуже багато різноманітних іграшок, матеріалу для різних видів діяльності. Нашим дітям найбільш подобаються заняття з рідної природи тому ми намагаємось дати їм як можно більше цікавої інформаціїї.

Працюємо над темою: «Природа – джерело знань».

Наш найулюбленіший віршик.

Травонька, травонька

Зеленись

Золотому сонечку

Поклонись,

Щоб розквітла яблунька

На горі,

Щоб всміхалась весело

Дітворі

А ми того сонечка

Промінці

Упіймаем решетом

На руці.

Діти нашої групи – це наша радість та велика надія. Ми завжди пам’ятаємо про те, що дошкільне дитинство – це унікальний період людського життя, дуже важливий та відповідальний, тому що в цей час формується особистість людини. Ми віримо в неповторність кожної дитини, спрямовуємо усі зусилля, щоб знайти до кожної індивідуальний підхід, розкрити максимально потенціал кожного. Розвиваючи в дошкільників почуття нового - підтримуємо прагнення до творчої діяльності.

Наша група рада Вас вітати!